Zapraszamy na na kolejny wyjazd z WawaBrydż w dniach 6-9 czerwca 2024 do Lichenia Starego. Noclegi zapewniamy w uroczym hotelu Stara Gorzelnia znajdującym się nad jeziorem (które również znacie z wyjazdów w Mikorzynie!). Dużym atutem jest weranda z widokiem na jeziore znajdująca się przy sali gry, gdzie można zrelaksować się między rundami lub zebrać natchnienie do kolejnych zagrań!
Podczas wyjazdu będzie można rozegrać w wielu turniejach na 3 poziomach zaawansowania oraz wziąć udział w 5 wykładach (harmonogram).

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,
  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,
  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,
  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,
  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

Nasz wyjazd rozpoczynamy turniejem w czwartek (6.06) o godz. 18.00! Możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz. W cenie wliczone są nocleg, wszystkie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) oraz wszystkie atrakcje. Pokoje są jedno, dwu lub trzyosobowe w różnym standardzie:
Superior – apartament w głównym budynku
Premium – pokój w głównym budynku
Standard – pokój w budynku oddalonym ok 100 m od budynku głównego

Z W trakcie wyjazdu będzie możliwość nauki gry od podstaw oraz gry na 3 poziomach zaawansowania (licytujący naturalnie – do roku doświadczenia, zaawansowani oraz grupa turniejowa).

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie. Następnie otrzymasz wstępną rezerwację i dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości ceny wyjazdu pomniejszonej o 800 zł.
Niższe ceny podane niżej obowiązują tylko do 26.04!
Uwaga – dopiero wpłata zadatku stanowi potwierdzenie rejestracji!
W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe, noclegi wraz z posiłkami (śniadanie, obiad, kolacja).

Wyjazdy WawaBrydż cechuje najlepsza atmosfera!

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe wymienione w harmonogramie, noclegi wraz z posiłkami w Hotelu Stara Gorzelnia, który położony jest w Licheniu Starym k. Konina. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

Relacje z naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz tutaj: Mikorzyn (11/2023), Suchedniów (09/2023), Rąbień (03/2023)Mikorzyn (11/2022)Licheń (09/2022).

Mamy już daty i miejsca wszystkich naszych wyjazdów w 2024 roku – zobacz i zarezerwuj tutaj.
19-22 września – Spała, Hotel Mościcki
8-11 listopada – Mikorzyn, k. Konina, Hotel Wityng