Zapraszamy na cykl zajęć z brydża sportowego – kurs od podstaw „Poznaj zasady gry” jest dedykowany kadrze menedżerskiej i organizowany wspólnie z Lożą Warszawską Business Centre Club.

Brydż może być Twoim nowym hobby, sposobem na rozwój osobisty, szansą na poszerzenie sieci kontaktów – zrób z nami pierwszy krok do brydżowego stołu!

Rozpoczniemy 15 listopada – a następnie w kolejne wtorki (poza 22.11) – cykl to 5 spotkań, które będą składały się z networkingu (1h) i zajęć brydżowych (2.5 h).

Zapisz się już dziś na kurs z BCC

Czy jesteś członkiem Business Centre Club?

Podczas naszego kursu:

  • poznasz zasady gry w brydża i rozgrywki,

  • opowiemy na czym polega licytacja i sztuka negocjacji,

  • zaprezentujemy podstawowe strategie w brydżu sportowym i towarzyskim,

  • spędzisz czas w miłej atmosferze z instruktorami WawaBrydż i członkami Loży Warszawskiej Business Centre Club.

Zajęcia będą odbywały się we wtorki (15, 29 listopada 6, 13, 20 grudnia)
w godzinach 17:30 – 21:00 (część brydżowa w godz. 18:00 – 20:30).
Lokalizacja:
Spotkania będą odbywały się  w Restauracji Bi BA BO w oryginalnej scenerii Hotelu TEATRO, ul. Nowy Świat 66 w Warszawie.
Cena: 490 zł obejmuje 5 spotkań oraz drobny poczęstunek.
Uwaga! Dla aktywnych członków Business Centre Club cena wynosi 340 zł.

Liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do rezerwacji poprzez zgłoszenie.
Współorganizatorem cyklu zajęć jest Loża Warszawska Business Centre Club.

 

Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą zielonego formularza powyżej.

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez instruktorów: Asię Szymaszczyk, Łukasza Witkowskiego i Igora Łosiewicza. Wtajemniczą Cię w brydżową teorię, a także podzielą się doświadczeniem z międzynarodowych turniejów.

Celem szkolenia jest pokazanie, że brydż sportowy to znacznie więcej niż tylko gra w karty i nie bez powodu znajduje się na liście kluczowych czynników sukcesu Billa Gatesa. Uczestnicy nie tylko odkryją tajniki gry w brydża, ale także zobaczą jak bliska jest tematyka świata biznesu i będą mieli możliwość nawiązać nowe znajomości przy brydżowym stole.

Cykl ”Poznaj zasady gry” przeznaczony jest dla osób dorosłych niegrających nigdy lub bardzo dawno temu w brydża towarzyskiego. Osoby z brydżowym doświadczeniem zapraszamy do dołączenia do istniejących już grup, o których możesz przeczytać więcej tutaj.

Hotel Teatro to luksusowy i komfortowy, butikowy hotel w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Nowym Świecie. Miejsce to łączy historię miasta i nowoczesne podejście do wypoczynku. Kluczowym elementem wystroju wnętrz jest największy w Polsce zbiór plakatów teatralnych, wśród których znaleźć można dzieła wybitnych, polskich artystów. Każdy pokój hotelu jest inny, bo został przypisany konkretnemu twórcy teatralnemu, którego portret jest jednym z głównych elementów wystroju.

Restauracja Bi∙Ba∙Bo to wyjątkowo piękne miejsce w Warszawie, gdzie w atmosferze Warszawy lat 20. i zabawy, jaką Nowy Świat cieszył się w tym okresie można skosztować polskiej kuchni wzbogaconej międzynarodowymi smakami. Kuchnię BI BA Bo tworzy zespół Piotra Kałaski, który przez 7 lat był sou-chefem Modesta Amaro. Ponadto w Bi Ba Bo dla smakoszy kawy serwowana jest niespotykana mieszanka kawy Julius Meinl, dostępna tylko w dwóch lokalizacjach w Warszawie. Więcej o Hotelu i Restauracji.

Osoby przyjeżdżające spoza Warszawy serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej Hotelu Teatro. W prawie rezerwacji noclegu prosimy o kontakt z Aleksandrą Olszewską – Dyrektorem Hotelu email: a.olszewska@felika.pl, tel: 795 137 107

 Spotkajmy się na Nowym Świecie