Kobiece podium w turnieju indywidualnym

lis 11, 2020

Za nami kurs nauki brydża  – Poznaj Zasady Gry. Przez 5 tygodni grupa ambitnych i zaangażowanych osób nauczyła się podstaw licytacji i rozgrywki brydżowej, a także rozegrała swój pierwszy turniej i to indywidualny! W każdej z trzech rund uczestnicy grali z innym partnerem.

Uczestnicy zajęć wykorzystywali niezwykłą kreatywność, nieszablonowe myślenie i zdolności analityczne podczas nauki gry w brydża, a to dopiero początek ich przygody z brydżem! Wykazali się dużą dozą logicznego myślenia, zadając trudne i trafne pytania. Z pewnością będzie takich więcej w przyszłości wraz ze wzrostem wiedzy oraz umiejętności brydżowych.

Turniej podsumowujący zdominowały Panie. Pierwsze miejsce zajęła Ania, która obłożyła 2BA z kontrą i otrzymała aż 1100 punktów! Drugie miejsce przypadło Magdzie, która wygrała 2kier w rozdaniu, w którym przeciwnicy mogli wylicytować końcówkę w piki! Na trzecim miejscu uplasowała się Mirka dzięki czujnej licytacji końcówek.

Zapraszamy na kontynuację kursu już w ten czwartek. Dowiecie się jak rozlitować trudne ręce i wykonać skomplikowany manewr rozgrywkowy, a także jaką konwencję wymyślił Stayman oraz jak działa pytanie o asy Blackwooda!