Relacja z Turnieju Szkół Podstawowych

maj 26, 2023

W ostatnią sobotę (20.05) odbył się Turniej Szkół Podstawowych organizowany w ramach działań sekcji WawaBrydż Junior.
Turniej dla części młodych brydżystów był pierwszym w życiu. Przed rozpoczęciem Igor Łosiewicz przypomniał, że na swoich pierwszych zawodach zajął ostatniej miejsce co nie przeszkodziło mu później wygrać mistrzostw Polski, a nawet Świata – a założeniem turnieju jest dobra zabawa oraz zdobycie doświadczenia czym podbudował debiutantów.
Nad częścią techniczną turnieju czuwał Jakub Dziuba, który też jest instruktorem w sekcji młodzieżowej i poza sędziowaniem, dodawał otuchy uczestnikom podczas gry.

Podczas turnieju zagraliśmy 7 rund, dzięki czemu uczestnicy często zmieniali przeciwników co było dobrą okazją do poznania swoich rówieśników. Atmosfera była bardzo wesoła, a podczas gry było widać dużo pozytywnych emocji i zaangażowania. Mimo, że chodziło o dobrą zabawę to jak turniej to i czas na zakończenie z pucharami!

W turnieju zwyciężyły siostry Julia i Gabrysia Jenkins, które uczęszczają na zajęcia WawaBrydż Junior Online!  Na drugim miejscu uplasowali się Hubert Ożibko i Julian Ścigała, natomiast brąz zdobyły siostry Flora i Felicja Oleckie – cała czwórka uczęszcza w zajęciach na żywo na Polnej 5! Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Jesteśmy pewni, że wszyscy uczestnicy będą mile wspominać turniej, a zdobyte doświadczenie zaowocuje sukcesami, w kolejnych turniejach i zachęcamy do zapisów na najbliższe tj.: 30.05 (wtorek) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz 02.06 (piątek) Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych – szczegóły tutaj.

 

Pozdrowienia!
WawaBrydż Team