Małgosia i Sylwia triumfują w turnieju

paź 9, 2020

Za nami kurs nauki brydża dla początkujących – Poznaj Zasady Gry. Przez 5 tygodni grupa ambitnych i zaangażowanych osób nauczyła się podstaw licytacji i rozgrywki brydżowej, a także rozegrała (często swój pierwszy w życiu!) turniej podsumowujący kurs.

Uczestnicy zajęć wykorzystywali niezwykłą kreatywność, nieszablonowe myślenie i zdolności analityczne podczas nauki gry w brydża, a to dopiero początek! Wykazali się dużą dozą logicznego myślenia, zadając trudne i trafne pytania. Z pewnością będzie takich więcej w przyszłości wraz ze wzrostem wiedzy oraz umiejętności brydżowych.

Zwyciężczyniami turnieju podsumowującego kurs zostały Małgosia i Sylwia, których odważna licytacja i dokładna rozgrywka pokazały, jak wiele już się nauczyły. Na drugim miejscu uplasowały się Ewa i Asia, natomiast brąz zdobyli Ela i Artur. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że mieli dużo zabawy!

 

 

 

dd

Do zobaczenia już w kolejny czwartek na kontynuacji zajęć podczas której opowiemy o kolejnych manewrach rozgrywkowych, konwencjach licytacyjnych, pytaniu o asy, a także dowiecie się kim był i co wymyślił Stayman, co wzbogaci odpowiedzi po otwarciu licytacji przez naszego partnera odzywką 1 bez atu.

Pozdrowienia!
WawaBrydż Team