Turniej charytatywny dla Małgosi Lisowskiej

sie 17, 2023

U Małgosi Lisowskiej, którą znacie z naszych zajęć brydżowych, zdiagnozowano potrójnie ujemnego raka piersi. Małgosia jest w trakcie leczenia i chcielibyśmy ją wesprzeć finansowo, więc zapraszamy na Charytatywny Turniej Brydżowy. Już nieraz pokazaliśmy, że jako społeczność potrafimy zebrać znaczące sumy na słuszny cel, więc mam nadzieję, że i tym razem się uda 🙂

Turniej odbędzie się 23.09.2023 roku (sobota) w COS Torwar, przy ul. Łazienkowskiej 6A w godzinach 10.15-13.45
Wpisowe wg uznania: rekomendowane 100 zł od osoby, płatne gotówką na miejscu.
Zgłoszenia na udział w turnieju przyjmujemy poprzez formularz tutaj.
Jeśli nie masz partnera – napisz do nas, na pewno pomożemy!

W ramach podziękowania Małgosia przeznaczyła jedną ze swoich prac z serii „Shape of Color”, która zostanie wylosowana dla jednego z uczestników po zakończeniu turnieju.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: info@wawabrydz.pl

Jeśli nie możesz być z nami lub chcesz pomóc już dzisiaj to zachęcamy do dokonywania wpłat tutaj:
https://fundacjarakiety.pl/podopieczni/malgorzata-lisowska/

Poza pasją brydżową, chcielibyśmy również wspomnieć o twórczości artystycznej Małgosi tj. fotografii mikroskopowej. Ma ją już za sobą wystawy swoich dzieł (zachęcamy do odwiedzenia kolejnych), a to nie wszystko! Na jesieni mają zostać ogłoszone wyniki najbardziej prestiżowego konkursu fotografii mikroskopowej i podobno będzie co świętować!
Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zielonego stolika oraz za pierwsze miejsce w konkursie i życzymy wielu kolejnych wystaw!