WawaBrydż – aktualna oferta zajęć

sie 17, 2021

W związku z kończącymi się wakacjami chcielibyśmy przedstawić Wam ofertę naszych zajęć, obowiązującą od 1 września, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Po długiej przerwie wracamy do zajęć na żywo, które będą się odbywały przy ul. Polnej 5, natomiast zajęcia w formie on-line pozostają w naszej ofercie. Nowością są turnieje na BBO z możliwością chatu video co pozwoli poczuć się jak przy brydżowym stoliku. Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę:
.
Poniedziałek
18:30 – 21:00 Turniej on-line na platformie BBO wraz analizą rozdań dla wszystkich członków WawaBrydż
Wtorek
18:30 – 21:00 Grupa As Karo – grupa zaawansowana w dwóch formach do wyboru na żywo (ul. Polna 5) lub online. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem zaawansowanych konwencji licytacyjnych.
Środa
18:00 – 21:00 Grupa Turniejowa dedykowana osobom biorącym udział w turniejach lub planujących wkroczenie w świat brydżowej rywalizacji. Kursy prowadzone są cyklicznie, a kolejny poświęcony będzie otwarciu Multi oraz jego pochodnych. Szczegóły tutaj.
18:30 – 21:00 Kurs „Poznaj zasady gry”, który rozpoczynamy 8 września przeznaczony jest dla osób dorosłych niegrających nigdy lub bardzo dawno temu w brydża towarzyskiego. Szczegóły tutaj.
Czwartek
18:30 – 21:00 Grupa As Pik – grupa zaawansowana w formie online. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem zaawansowanych konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Król Pik grupa średnio-zaawansowana w dwóch formach do wyboru na żywo (ul. Polna 5) lub online. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z wprowadzeniem nowych konwencji w oparciu o system licytacyjny Wspólny Język.
.Tematy wykładów będą zgodne z naszym kalendarzem.
Jeśli nie jesteś członkiem WawaBrydż, a chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach, napisz do nas na info@wawabrydz.pl lub zadzwoń do Igora na numer 693 264 277.
Zachęcamy również do udziału w naszym wyjeździe brydżowym, który odbędzie się w Mikorzynie w dniach 11-14 listopada. Szczegóły tutaj.
.
.
Pozdrawiamy,
Zespół WawaBrydż