Wyjazd do Mikorzyna 11-14 listopada

paź 20, 2021

Zapraszamy na wyjazd brydżowy do Mikorzyna (k. Konina), podczas którego będziecie mogli zagrać w 12 turniejach i wziąć udział w 5 wykładach, a to nie wszystkie atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy!

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Rozegramy 3 rodzaje turniejów (dodatkowe, otwarte i kongresowe), także z podziałem według brydżowego doświadczenia uczestników. Część dodatkowych rozgrywek będzie naprawdę szalona – nie zawsze zgodna ze zwykłymi zasadami gry w brydża! Nad przebiegiem wszystkich turniejów będzie czuwał sędzia główny – Paweł Szymaszczyk.

Nasz wyjazd rozpoczynamy kolacją w czwartek 11 listopada, ale możesz także dołączyć do nas w piątek rano (od 10.00) lub na piątkową kolację (od 19.00)  – to zależy od Ciebie! Ramowy harmonogram znajduje się tutaj.

ZAPISY: Zarezerwuj miejsce na wyjeździe już dziś poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj!
Liczba miejsc ograniczona!

Cennik

Ceny zawierają zadatek 199 zł – płatny do 10.10.2021. Pozostała wpłata do 30.10.2021.
W cenie wyjazdu są 3 posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu oraz wszystkie wykłady, turnieje brydżowe i atrakcje opisane w harmonogramieNoclegi (zgodnie z wyborem) zapewniamy w ***Hotelu Wityng.

W przypadku pytań chętnie pomożemy, partnera do brydża także znajdziemy ?  info@wawabrydz.pl
Wypełnij formularz (dostępny tutaj) i zapisz się jeszcze dziś!
Uwaga! W przypadku zapisu na wyjazd marcowy i decyzji o przeniesienie środków na kolejny wyjazd nie trzeba już kolejny raz się zapisywać, jeśli zakres Twojej rezerwacji się nie zmienił.

Do zobaczenia!
Zespół WawaBrydż