Wyjazd brydżowy – Hotel „Na Półboru” 24-27 marca

lut 21, 2022

Zapraszamy na wyjazd brydżowy w dniach 24-27.03.2022 do hotelu *** „Na Półboru” w Sieradzu, podczas którego będziecie mogli zagrać w 11 turniejach i wziąć udział w 5 wykładach, a to nie wszystkie atrakcje, które dla Was przygotowaliśmy! Ośrodek znajduje się ok. 2 godziny drogi z Warszawy, a całą trasę przejedziemy drogami ekspresowymi.
Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Rozegramy 3 rodzaje turniejów (dodatkowe, otwarte i kongresowe), także z podziałem według brydżowego doświadczenia uczestników. Część dodatkowych rozgrywek będzie naprawdę szalona – nie zawsze zgodna ze zwykłymi zasadami gry w brydża! Nad przebiegiem wszystkich turniejów będzie czuwał sędzia główny – Paweł Szymaszczyk.

Nasz wyjazd rozpoczynamy turniejem w czwartek 24 marca. Możesz także dołączyć do nas w piątek rano (od 10.00) lub na piątkowy wykład (od 18.30)  – to zależy od Ciebie! Ramowy harmonogram znajduje się tutaj.

ZAPISY: Zarezerwuj miejsce na wyjeździe już dziś poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj!
Liczba miejsc ograniczona!

Cennik (przy zapisie przed 14.01 przysługuje rabat 100 zł)

Ceny zawierają zadatek 199 zł – płatny do 14.01.2022. Pozostała wpłata do 04.03.2022.

W cenie wyjazdu są wszystkie wykładyturnieje brydżowe i atrakcje opisane w harmonogramieNoclegi zapewniamy w ***Hotelu Na Półboru wraz ze śniadaniami. Pozostałe posiłki będzie można zamówić w hotelowej restauracji. Do wyboru będą dania z karty lub specjalne oferty obiadowe na dany dzień. W cenie wyjazdu można korzystać także z hotelowej sauny, siłowni, lobby clubu z bilardem, kortu tenisowego.

W przypadku pytań chętnie pomożemy i partnera do brydża także znajdziemy!  info@wawabrydz.pl
Wypełnij formularz (dostępny tutaj) i zapisz się jeszcze dziś!

Do zobaczenia!
Zespół WawaBrydż