Wykład mistrza świata Bartosza Chmurskiego

mar 1, 2020

Tylko u nas! Arcymistrz światowy, posiadacz najwyższego współczynnika klasyfikacyjnego, czyli 24WK – Bartosz Chmurski w dniu 11 marca, o godz. 18.00 poprowadzi wykład Strategia blokowania po otwarciu Multi. To niepowtarzalna okazja uczestnictwa w wykładzie aktualnego drużynowego mistrza świata w kategorii open, który z reprezentacją Polski zwyciężył puchar Bermuda Bowl we wrześniu 2019 r:
Bartosz opowie o tym, czego nie ma w książkach, ani brydżowych podręcznikach czyli strategii w wyborze odzywek po otwarciu Multi przez naszego partnera. Pokaże jak licytować w zależności czy gra jest na maxy, czy na IMPy oraz jak sytuacja zmienia się po interwencji przeciwnika. Jeśli chcesz dowiedzieć się do jakiej wysokości i kiedy opłaca się skacząco blokować to ten wykład jest dla Ciebie! Polecamy dla wszystkich osób, które korzystają z konwencji Multi i chcą rozwijać brydżowe umiejętności.
Godzinny wykład odbędzie w ramach zajęć Grupy Turniejowej a po nim nastąpi miniturniej na przygotowanych przez arcymistrza rozdaniach odpowiadających poruszanej problematyce.
Termin: 11 marca, godz. 18.00 – 21.00
Miejsce: WawaBrydż, ul. Polna 5 (LO im. Czackiego) w Warszawie
Cena:
-90 zł (wykład plus udział w turnieju)
-bezpłatne dla osób posiadających karnet na zajęcia Grupy Turniejowej.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, konieczne są zapisy (do dnia 9 marca) drogą mailową na adres info@wawabrydz.pl lub telefonicznie 693-264-277.
Zapraszamy!