Skontaktuj się z nami:

693 264 277

info@wawabrydz.pl

Warsztaty brydżowe „Podejmij ryzyko w rozgrywce” – Podsumowanie

lut 21, 2021

W sobotę odbyły się drugie w tym roku warsztaty brydżowe, które tym razem poświęcone zostały podejmowaniu ryzyka w rozgrywce. Rozpoczęły się wykładem Pawła Szymaszczyka  pt.: „Podejmij ryzyko w rozgrywce”. Podczas wykładu uczestnicy dowiedzieli się jak ryzyko zamienić na szansę oraz jak je ograniczać. Nie zabrakło podstaw teoretycznych związanych z prawdopodobieństwem oraz planowaniem rozgrywki w sposób pozwalający połączyć szanse. Teraz już nie jest zagadką co jest rozgrywką na większą szansę: impas czy podział koloru 3-2.

Po wykładzie wszyscy uczestnicy przystąpili do turnieju na jednej z dedykowanych platform do gry, podczas którego zmierzyli się z problemami przygotowanymi przez prowadzących. Dodatkową atrakcją była możliwość rozmowy video, co pozwoliło poczuć się jak przy prawdziwym zielonym stoliku. Najwięcej udanych zagrań miała debiutująca para Agnieszka i Wojtek, na drugim miejscu znalazły się Margareta i Gosia, a trzecie przypadło Magdzie oraz Justynie. Serdecznie gratulujemy!

Podsumowaniem warsztatów była analiza rozegranych rozdań poprowadzona poprzez wideokonferencję. Zdobyta wiedza i doświadczenie przez uczestników na pewno zaprocentuje przy kolejnych turniejach.
Zachęcamy do udziału w naszych kolejnych wydarzeniach.