Zapraszamy serdecznie na rozgrywki WawaBrydż Cup!

Najbliższy turniej par odbędzie się 9 grudnia o godz. 10 w COS Torwar ul. Łazienkowska 6A (II piętro, budynek od parkingu przy ul. Czerniakowskiej) wg harmonogramu:
9.45 – 10.00 – potwierdzenie przybycia, zajęcie miejsc
10.00 – 13.30 – turniej (ok. 20 rozdań)
13.30 – 14.00 – analiza rozdań z turnieju, odpowiedzi na pytania.

Zgłoszenia dokonujemy przez formularz! Prosimy o zgłoszenia najpóźniej do środy do końca dnia poprzedzającej turniej.

Nie masz partnera, a chcesz zagrać? Napisz do nas poprzez formularz, postaramy się znaleźć odpowiednią osobę, im wcześniej tym większa szansa, że nam się uda to zaaranżować. Możesz też zagrać z jednym z instruktorów lub instruktorek (opcja odpłatna, prośba o wskazanie osoby w uwagach i wrócimy z odpowiedzią) 🙂

W czasie turniejów nie można korzystać z notatek, ani pomocy instruktorów, obowiązują przepisy turniejowe, przyznamy PKL! Na wszelkie pytania obecni na miejscu instruktorzy odpowiedzą w miarę możliwości w przerwach między rozdaniami, a wszystkich zapraszamy na wspólną analizę rozdań po turnieju lub do zadawania pytań mailowo (zajęcia@wawabrydz.pl)!

 

Rejestracja na turniej

Czy masz partnera na turniej?

Koszty uczestnictwa
-dla osób posiadających karnet czasowy na zajęcia WawaBrydż turniej jest bezpłatny (dla osób z karnetem na wejścia – jak 1 wejście), w przypadku rejestracji do środy poprzedzającej dzień turnieju, w przypadku późniejszych zgłoszeń koszt wynosi 20 zł
-dla osób bez karnetu WawaBrydż koszt wynosi 30 zł w przypadku rejestracji do środy poprzedzającej dzień turnieju, w przypadku późniejszych zgłoszeń koszt wynosi 50 zł.

Brak rejestracji oznacza brak gwarancji gry, liczba miejsc jest ograniczona.

Rozgrywki planujemy regularnie, raz w miesiącu w formie turniejów par na dystansie ok. 20 rozdań. Kolejny turniej: 13 stycznia, 3 lutego.
Następne daty pojawią się wkrótce.

Punktacja długofalowa
Liczą się wszystkie turnieje do końca czerwca, punkty przyznajemy począwszy od ostatniego miejsca i w górę, wraz z premiami za miejsca na podium. Nagroda? Turniej z Igorem lub Łukaszem wraz z analizą rozdań:)

Tutaj wyniki 1 turniej z dn. 18.11.2023 – wygrali Monika i Andrzej!

Podczas turniejów możesz zagrać przeciwko naszym instruktorom, ale także razem z nimi (spytaj)