Zapraszamy na na kolejny wyjazd z WawaBrydż w dniach 29 lutego – 3 marca 2024 do Suchedniowa (tylko 1.5h drogi z Warszawy!). Noclegi zapewniamy w *** hotelu wraz z pełnym wyżywieniem, a w przerwach od gry będzie można udać się na spacer do Sieradowickiego Parku Krajobrazowego lub odpocząć w hotelowym basenie. Podczas wyjazdu będzie można rozegrać w wielu turniejach na 3 poziomach zaawansowania oraz wziąć udział w 5 wykładach (harmonogram).

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,
  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,
  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,
  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,
  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

Nasz wyjazd rozpoczynamy turniejem w czwartek (29.02) o godz. 18.00 –to tylko 1.5h z Warszawy! Możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz. Koszt pobytu zależy od Twojego czasu przyjazdu i wybranego pokoju. W cenie wliczone są nocleg, wszystkie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) oraz wszystkie atrakcje. Pokoje są jedno, dwu lub trzyosobowe. W trakcie wyjazdu będzie możliwość nauki gry od podstaw oraz gry na 3 poziomach zaawansowania (licytujący naturalnie – do roku doświadczenia, zaawansowani oraz grupa turniejowa).

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie. Następnie otrzymasz wstępną rezerwację i dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości ceny wyjazdu pomniejszonej o 800 zł. Uwaga – dopiero wpłata zadatku stanowi potwierdzenie rejestracji! Cennik uwzględnia zniżkę 100 zł, która obowiązuje przy zapisach i wpłacie do 31.01 2024! W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe, noclegi wraz z posiłkami (śniadanie, obiad, kolacja).

Wyjazdy WawaBrydż cechuje najlepsza atmosfera!

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe wymienione w harmonogramie, noclegi wraz z posiłkami w *** Hotelu Paradiso, który położony jest w Suchedniowie – jedynie 1.5h drogi z Warszawy, obok Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

Relacje z naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz tutaj: Mikorzyn (11/2023), Suchedniów (09/2023), Rąbień (03/2023)Mikorzyn (11/2022)Licheń (09/2022).

Mamy już daty i miejsca wszystkich naszych wyjazdów w 2024 roku – zobacz i zarezerwuj tutaj.
19-21 kwietnia – Rąbień, k. Łodzi, Hotel Jan Sander
6-9 czerwca – Licheń, Hotel Stara Gorzelnia – hotel z bezpośrednim dostępem do jeziora w letni czerwcowy weekend oraz brydż na świeżym powietrzu!
19-22 września – Spała, Hotel Mościcki
8-11 listopada – Mikorzyn, k. Konina, Hotel Wityng