Zapraszamy na na kolejny wyjazd z WawaBrydż w dniach 2-5 listopada 2023 do Mikorzyna, k. Konina. Noclegi zapewniamy w *** hotelu z przestronną salą i pysznym wyżywieniem w formie szwedzkiego stołu. Podczas wyjazdu będzie można rozegrać w wielu turniejach na 3 poziomach zaawansowania oraz wziąć udział w 5 wykładach (harmonogram).

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,
  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,
  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,
  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,
  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

(Nasz wyjazd rozpoczynamy wspólną kolacją w czwartek (2.11) o godz. 19.00, natomiast możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz. Koszt pobytu zależy od Twojego czasu przyjazdu i wybranego pokoju. W cenie wliczone są nocleg, wszystkie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) oraz wszystkie atrakcje. Pokoje są jedno, dwu lub trzyosobowe, a także można wybrać nocleg w całorocznym domku na terenie obiektu. W trakcie wyjazdu będzie możliwość nauki gry od podstaw oraz gry na 3 poziomach zaawansowania (licytujący naturalnie – do roku doświadczenia, zaawansowani oraz grupa turniejowa).

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie. Następnie otrzymasz dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości 299 zł, potwierdzający rejestrację, który zawiera się w kwotach w poniższym cenniku.
Cennik uwzględnia zniżkę 100 zł, która obowiązuje przy zapisach i wpłacie zadatku (299 zł) do 30.09.2023! W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe, noclegi wraz z posiłkami (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu szwedzkiego w *** Hotelu Wityng.

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe wymienione w harmonogramie, noclegi wraz ze posiłkami w formie bufetu szwedzkiego w *** Hotelu Wityng, który położony jest w malowniczej okolicy z dala od miejskiego zgiełku i z bezpośrednim dostępem do jeziora Mikorzyńskiego. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

Relacje z naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz tutaj: Rąbień (03/2023)Mikorzyn (11/2022)Licheń (09/2022).