Zapraszamy na Czerwcowy Weekend z WawaBrydż w dniach 16-19 czerwca 2022r.  
W marcu byliśmy blisko przekroczenia 100 uczestników, a tym razem widzimy się w Siedlcach (1-1,5h od Warszawy!). Noclegi zapewniamy w *** hotelu na wyłączność dla naszych gości z przestronną salą. W najbliższej okolicy znajduje się park miejski Aleksandria, gdzie w przerwie można odetchnąć świeżym powietrzem i nabrać sił na kolejne turnieje.

 A warto, gdyż planujemy rozegrać aż 14 turniejów! Oprócz tego można wziąć udział w 6 wykładach, a także wielu atrakcjach i niespodziankach, harmonogram znajduje się tutaj

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,

  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,

  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,

  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,

  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża 

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Wybieram opcję bufetową

8 + 11 =

Nasz wyjazd rozpoczynamy turniejem w czwartek o godz. 11.30,  natomiast możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz – spójrz w harmonogram (tutaj)! 

Koszt pobytu zależy od Twojego czasu przyjazdu i wybranego pokoju. Liczba miejsc ograniczona, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie.
Po przesłaniu formularza otrzymasz dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości 199 zł, potwierdzający rejestrację, który zawiera się w kwotach w poniższym cenniku. 

 

 

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe oraz noclegi ze śniadaniem w *** Hotelu Janusz w Siedlcach. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Istnieje możliwość wykupienia obiadów (2 dania do wyboru) oraz kolacji (zimne przekąski oraz danie na ciepło) w formie szwedzkiego stołu (koszt 50 zł/szt.). Prosimy o dokonywanie zamówień przez formularz, istnieje możliwość opcji wegańskiej lub wegetariańskiej – proszę o wpisanie w uwagach. Pozostałe posiłki będzie można zamówić w hotelowej restauracji lub barze tuż przy sali gry, w którym serwowana będzie znakomita kawa i pyszne desery.