Zapraszamy na weekend z WawaBrydż w dniach 3-6 listopada w Mikorzynie, k. Konina. Noclegi zapewniamy w *** hotelu z przestronną salą, położonym nad jeziorem – pomost będzie idealnym miejscem na chwilę relaksu i odpoczynku przed turniejami, których będzie można rozegrać aż 12 i wziąć udział w 5 wykładach. Harmonogram znajdziesz tutaj.

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,

  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,

  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,

  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,

  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża 

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Nasz wyjazd rozpoczynamy wspólną kolacją w czwartek o godz. 19.00, natomiast możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz – spójrz w harmonogram (tutaj)! 

Koszt pobytu zależy od Twojego czasu przyjazdu i wybranego pokoju. W cenie wliczone jest pełne wyżywienie – śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu! Pokoje są jedno, dwu lub trzyosobowe w hotelu. Na terenie obiektu są też murowane domki, a każdy z nich ma 3 pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką i salonem.

Liczba miejsc jest ograniczona, a promocyjne ceny obowiązują do 16.09.2022, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie. Następnie otrzymasz dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości 199 zł (płatny do 16.09.2022, pozostała kwota płatna do dnia 16.10.2022), potwierdzający rejestrację, który zawiera się w kwotach w poniższym cenniku. 

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe wymienione w harmonogramie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja w formie szwedzkiego stołu) oraz noclegi w *** Hotelu Wityng w Mikorzynie. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl).

Prosimy o dokonywanie zamówień przez formularz, istnieje możliwość opcji wegańskiej – proszę o wpisanie w uwagach, dania wegetariańskie będą do wyboru przy szwedzkim stole. Dodatkowo, w hotelowym barze tuż przy sali gry serwowana będzie znakomita kawa.