Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,

  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,

  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,

  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,

  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża 

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

Nasz wyjazd rozpoczynamy turniejem w piątek o godz. 16.00, natomiast możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz – spójrz w harmonogram tutaj!
Koszt pobytu zależy od Twojego czasu przyjazdu i wybranego pokoju. W cenie wliczone są nocleg, śniadania oraz wszystkie atrakcje.
Pokoje są jedno, dwu lub trzyosobowe.

Liczba miejsc jest ograniczona, a niższe ceny obowiązują do 19.05, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie. Następnie otrzymasz dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości 199 zł , potwierdzający rejestrację, który zawiera się w kwotach w poniższym cenniku.

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe wymienione w harmonogramie, noclegi wraz ze posiłkami w formie bufetu szwedzkiego w *** Hotelu Kuźnia Napoleońska. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

 Daty naszych kolejnych wyjazdów to:
14-17 września 2023 – Suchedniów
2-5 listopada 2023 – Mikorzyn, k. Konina
więcej szczegółów wkrótce!