Zachęcamy do rezerwacji terminów na kolejne wyjazdy z WawaBrydż!

3-5 listopada 2023 to kolejny wyjazd do Mikorzyna, k. Konina. Sprawdzone miejsce, hotel wraz z domkami położony bezpośrednio nad jeziorem zapewnia doskonałe miejsce na spacery w przerwie od brydżowych atrakcji. Pełny harmonogram opublikujemy bliżej daty wyjazdu, ale zaczniemy od wspólnej kolacji o godz. 19, a następnie turnieju. W trakcie wyjazdu będzie możliwość nauki gry od podstaw oraz gry na 3 poziomach zaawansowania (licytujący naturalnie – do roku doświadczenia, zaawansowani oraz grupa turniejowa).

Cennik uwzględnia zniżkę 100 zł, która obowiązuje przy zapisach i wpłacie zadatku (299 zł) do 30.09.2023! W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe, noclegi wraz z posiłkami (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu szwedzkiego w *** Hotelu Wityng.

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,

  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,

  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,

  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,

  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża 

Rezerwacja na wyjazd listopadowy

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

W 2024 roku czekają nas także 4 wyjazdy, więcej informacji o terminach wkrótce, jednym z nich będzie – 6-9 czerwca 2024 – zapraszamy wtedy do Lichenia do hotelu z bezpośrednim dostępem do jeziora!

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”

Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

Najbliższy wyjazd z WawaBrydż odbędzie się w dniach 14-17 września w Suchedniowie, k. Radomia. Noclegi zapewniamy w *** hotelu z przestronną salą. Podczas wyjazdu będzie można rozegrać aż 7 turniejów i wziąć udział w 4 wykładach. Zapisy tutaj.

Relacje z naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz tutaj: Rąbień (03/2023), Mikorzyn (11/2022), Licheń (09/2022), a zdjęcia w galerii poniżej.