W 2024 roku czeka nas aż 5 wyjazdów! Tutaj można już dokonać szczegółowej rezerwacji na najbliższy wyjazd w Suchedniowie w dniach 29.02 – 3.03 2024 r.

Nasze pozostałe terminy w 2024 roku to:
19-21 kwietnia – Rąbień, k. Łodzi, Hotel Jan Sander
6-9 czerwca – Licheń, Hotel Stara Gorzelnia – hotel z bezpośrednim dostępem do jeziora w letni czerwcowy weekend oraz brydż na świeżym powietrzu!
19-22 września – Spała, Hotel Mościcki
8-11 listopada – Mikorzyn, k. Konina, Hotel Wityng -11.11 to poniedziałek, dzień wolny, co stanowi możliwość przedłużonego weekendu. Mikorzyn to sprawdzone miejsce, hotel wraz z domkami położony bezpośrednio nad jeziorem zapewnia doskonałe miejsce na spacery w przerwie od brydżowych atrakcji. Noclegi wraz z posiłkami (śniadanie, obiad, kolacja) w formie bufetu szwedzkiego w *** Hotelu Wityng.

Zachęcamy do rezerwacji terminów na kolejne wyjazdy z WawaBrydż poprzez formularz po prawej stronie – liczba miejsc jest ograniczona, a określenie zainteresowania pozwoli nam też na lepsze przygotowanie organizacji 🙂 

 

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,
  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,
  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,
  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,
  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża

Rezerwacja na wyjazd

Wyjazd:

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

Najbliższy wyjazd z WawaBrydż odbędzie się w dniach 29 lutego – 3 marca w Suchedniowie, k. Radomia. Noclegi zapewniamy w *** hotelu z przestronną salą. Podczas wyjazdu będzie można rozegrać aż 7 turniejów i wziąć udział w 4 wykładach. Zapisy tutaj.

Relacje z naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz tutaj: Mikorzyn (11/2023)Suchedniów (09/2023), Rąbień (03/2023)Mikorzyn (11/2022)Licheń (09/2022).