Najbliższy kurs nauki gry w brydża od podstaw „Poznaj zasady gry” startuje już 16 stycznia!
Brydż może być Twoim nowym hobby i sposobem na rozwój osobisty, zrób z nami pierwszy krok do brydżowego stołu.
Kurs to pięć spotkań (po 2.5 h), które składają się z wykładów teoretycznych (30 min) oraz części praktycznej (2 h) i podsumowującego turnieju brydżowego.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Podczas naszego kursu:
- poznasz zasady gry w brydża
- opowiemy na czym polega licytacja i rozgrywka
- zaprezentujemy podstawowe strategie w brydżu sportowym i towarzyskim
- będziesz się świetnie bawić i poznasz nowych ludzi
- otrzymasz pamiątkową talię kart WawaBrydż
Zajęcia będą odbywały się:
w czwartki: 16, 23, 30 stycznia oraz 6 lutego
Lokalizacja: ul. Marszałkowska 115, Warszawa
Godziny: 18:30 – 21:00, raz w tygodniu – czwartek
Cena: 449 zł
Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą zielonego formularza powyżej. Jeśli chcesz otrzymać voucher na kurs w prezencie – napisz do nas!
Przyjdź na kurs razem ze znajomym, a jako para otrzymacie 100 zł zniżki!
Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez instruktorów: Asię Szymaszczyk, Łukasza Witkowskiego i Igora Łosiewicza. Wtajemniczą Cię w brydżową teorię,
a także podzielą się doświadczeniem z międzynarodowych turniejów!
Kurs brydża od podstaw będziemy prowadzić także podczas wyjazdu w dniach 23-26 stycznia w Masłowie, k. Kielc– nauczymy grać od podstaw w kilka dni! Więcej tutaj.
Jeśli chcesz dołączyć do istniejących grup lub zacząć indywidualny tok – napisz do nas!
„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”
Cykl ”Poznaj zasady gry” przeznaczony jest dla osób dorosłych niegrających nigdy lub bardzo dawno temu w brydża towarzyskiego.
Osoby z brydżowym doświadczeniem zapraszamy do dołączenia do istniejących już grup, o których możesz przeczytać więcej tutaj.
Zobacz więcej zdjęć z naszej kursów poniżej: