Najbliższe wydarzenia (szczegóły i zapisy tutaj):
1. Wakacyjne warsztaty brydżowe 5-9.08.2024
Termin: poniedziałek – piątek w godzinach 10.00-13.00
Lokalizacja: ul. Polna 5, Warszawa
Dla kogo: Grupa 1. – nauka od podstaw, Grupa 2. – warsztaty szkoleniowe dla umiejących grać
Opłaty: 350 zł/ os., 600 zł/ 2 os. 

O warsztatach
Wakacyjne warsztaty brydżowe z zespołem WawaBrydż to doskonały pomysł dla osób, które pragną spędzić czas na rozwiązywaniu zagadek logicznych, zaś brydż jest do tego jednym z najlepszych narzędzi. Znajomości zawarte podczas wspólnego dzielenia pasji trwają latami, a zespół naszych wykładowców jest doskonałym tego przykładem. Aby mieć pewność, że każdy dzień zajęć rozwinie u naszych uczestników nowe umiejętności, przygotowaliśmy wyjątkowo ciekawe rozdania wraz z profesjonalną analizą.  

 

Zajęcia brydżowe to doskonały pomysł dla osób, które pragną spędzić czas na rozwiązywaniu zagadek logicznych, zaś brydż jest do tego jednym z najlepszych narzędzi. Znajomości zawarte podczas wspólnego dzielenia pasji trwają latami, a zespół naszych wykładowców jest doskonałym tego przykładem. Brydż to znakomite połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Od września zapraszamy na cotygodniowe zajęcia brydżowe w wybrany dzień od poniedziałku do środy – wszystkie w godz. 18.30 – 20.00, ul. Polna 5. Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń poprzez formularz po prawej stronie. Jeśli odpowiadają Państwu inne godziny lub tylko 1 dzień w tygodniu – prosimy o informację w uwagach.

WawaBrydż Junior
Sekcja została założona, aby przekazywać naszą pasję do gry w brydża najmłodszym oraz udostępnić możliwość profesjonalnego szkolenia.
Brydż sportowy to hobby, przyjaciele, niesamowite wspomnienia i sukcesy. Instruktorzy WawaBrydż w większości zaczynali przygodę, która trwa do dziś będąc jeszcze w szkole podstawowej szukając możliwości rozwoju. Dziś chcemy dać możliwość rozwijania umiejętności oraz zdobywania doświadczenia, aby w przyszłości nasi wychowankowie zdobywali medale na arenie krajowej i międzynarodowej. Nadzór nad zajęciami oraz szkoleniem sprawuje Jakub Wojcieszek –  Arcymistrz Międzynarodowy i mistrz Europy open, znany i lubiany komentator oraz analityk brydżowych zmagań. 

 

1. Dlaczego brydż?
Brydż to sport umysłowy,
dzięki któremu rozwijamy wiele umiejętności idących w parze ze szkolną nauką! Brydż może być pasją Twojego dziecka – przekonasz się o tym biorąc udział w lekcji wprowadzającej, podczas której dzieci w interaktywny sposób poznają zasady gry w brydża sportowego i rozegrają pierwsze rozdania! Do udziału zachęcamy  dzieci (preferowany wiek 9-14 lat)!
Grając w brydża młodzież rozwija umiejętności przydatne w późniejszej karierze! Brydż sportowy (w odróżnieniu od towarzyskiego) to sport umysłowy, łączący wysiłek intelektualny ze sportową rywalizacją. Więcej w naszym artykule tutaj.

2. Zajęcia wprowadzające
– czas trwania 1,5 godziny
– uczestnicy dowiedzą się na czym polega brydż sportowy i dlaczego to nie tylko gra w karty,
-przedstawimy możliwe benefity, do których należą ministerialne stypendia, punkty do liceum, udział w mistrzostwach Polski lub Europy lub świata w kategoriach U12 lub U15,
– opowiemy o osobach mogących służyć za wzór połączenia nauki i sportu,
– pokażemy jak przebiega gra w brydża, a nawet zagramy w jego uproszczoną odmianę!

 

ZAPISY JUNIOR

Proszę o rezerwację miejsca:

Poziom zajęć:

3. Oferta zajęć
Zapraszamy na zajęcia dedykowane młodzieży w wieku 9-14 lat, znającej podstawy lub chcącej nauczyć się grać.

Terminy zajęć
– poniedziałek, wtorek, środa w godzinach 18:30-20:00, ul. Polna 5, grupy od podstaw

Cennik
1 miesiąc zajęć 225 zł, 2 miesiące zajęć 420 zł, 3 miesiące zajęć 560 zł

4. Grupa wyczynowa
Zawodnicy, którzy chcą zdobyć swoje pierwsze tytuły lub mają pierwsze osiągnięcia, ale marzą o grze w kadrze Polski oferujemy szersze szkolenie i możliwość gry w lidze brydżowej pod nadzorem zawodowych brydżystów. Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz do Jakuba Wojcieszka na adres email: jakub@wawabrydz.pl, a wspólnie ustalicie cel i jak go zrealizować.

5. Kalendarz turniejów młodzieżowych tutaj

To doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z brydżem turniejowym oraz nawiązania znajomości z rówieśnikami, a z doświadczenia możemy zagwarantować, że dzielenie pasji brydżowej buduje przyjaźnie na lata.

Skontaktuj się z nami
Jeśli masz pytania o to, jak wyglądają zajęcia to zapraszamy na lekcję próbną lub napisz do nas, a chętnie opowiemy lub zorganizujemy spotkanie i prezentację online!
Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza powyżej.

W brydża grają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli! To także doskonała szansa na integrację międzypokoleniową. Jeśli interesujesz się ofertą dla osób dorosłych – zapraszamy tutaj.

 

 

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”