Brydż to sport umysłowy, który może być Twoim hobby, dzięki któremu spędzisz miło czas, poznasz nowych ludzi, a jednocześnie będzie on świetną siłownią dla Twojego mózgu.

Czy wiesz, że jest to hobby Billa Gatesa, Warrena Buffetta, Witolda Bieleckiego, Renaty Dancewicz, Zbigniewa Bońka czy Katarzyny Grocholi?
Grają oni nie tylko w domu ze znajomymi, ale ile w licznych turniejach, często wysokiej rangi.
W brydża grają również dzieci, a poza świetną zabawą i możliwością poznania rówieśników są to zajęcia wspierające ich rozwój. (więcej w artykule tutaj)

W ramach popularyzacji brydża wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego zapraszamy na lekcje otwarte, podczas których sam przekonasz się czy warto. Spróbuj nawet jeśli do tej pory nie grałeś w gry karciane. Wprowadzimy Cię w świat brydża od podstaw!

Kiedy?
30.07 (sobota) o godzinie 11:00
03.08 (środa) o godzinie 15:30
Gdzie?
Sala D201, Akademia Leona Koźmińskiego ul. Jagiellońska 57, Warszawa
Dla kogo?
Lekcja przeznaczona jest dla osób dorosłych niegrających nigdy lub bardzo dawno temu w brydża towarzyskiego oraz dla dzieci od 8 lat.

Zajęcia potrwają ok. 2 godzin:
– uczestnicy dowiedzą się na czym polega brydż sportowy i dlaczego to nie tylko gra w karty,
– pokażemy jak przebiega gra w brydża, a nawet zagramy w jego uproszczoną odmianę!

ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ!

Proszę o rezerwację miejsca:

Jeśli masz pytania o to, jak wyglądają zajęcia to zapraszamy na lekcję otwartą lub napisz do nas, a chętnie opowiemy lub zorganizujemy spotkanie i prezentację online! 
Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza powyżej.

Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez instruktorów: Asię Szymaszczyk, Łukasza Witkowskiego i Igora Łosiewicza. Wtajemniczą Cię w brydżową teorię, a także podzielą się doświadczeniem z międzynarodowych turniejów!

W brydża grają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli! To także doskonała szansa na integrację międzypokoleniową.

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”