Kalendarz turniejów młodzieżowych tutaj.
Najbliższe wydarzenie:
Zapraszamy na bezpłatną lekcję wprowadzającą gry w brydża, która odbędzie się 20 maja w godzinach 10:30-13:00 przy ul. Polnej 5 (zapisy poprzez formularz z prawej strony).

WawaBrydż Junior
Sekcja została założona, aby przekazywać naszą pasję do gry w brydża najmłodszym oraz udostępnić możliwość profesjonalnego szkolenia.
Brydż sportowy to hobby, przyjaciele, niesamowite wspomnienia i sukcesy. Instruktorzy WawaBrydż w większości zaczynali przygodę, która trwa do dziś będąc jeszcze w szkole podstawowej szukając możliwości rozwoju. Dziś chcemy dać możliwość rozwijania umiejętności oraz zdobywania doświadczenia, aby w przyszłości nasi wychowankowie zdobywali medale na arenie krajowej i międzynarodowej. Nadzór nad zajęciami oraz szkoleniem sprawuje Jakub Wojcieszek – Arcymistrz Międzynarodowy i mistrz Europy open, znany i lubiany komentator oraz analityk brydżowych zmagań.

1. Dlaczego brydż?
Brydż to sport umysłowy,
dzięki któremu rozwijamy wiele umiejętności idących w parze ze szkolną nauką! Brydż może być pasją Twojego dziecka – przekonasz się o tym biorąc udział w lekcji wprowadzającej, podczas której dzieci w interaktywny sposób poznają zasady gry w brydża sportowego i rozegrają pierwsze rozdania! Do udziału zachęcamy  dzieci (preferowany wiek 9-14 lat)!
Grając w brydża młodzież rozwija umiejętności przydatne w późniejszej karierze! Brydż sportowy (w odróżnieniu od towarzyskiego) to sport umysłowy, łączący wysiłek intelektualny ze sportową rywalizacją. Więcej w naszym artykule tutaj.

2. Zajęcia wprowadzające
– czas trwania 1,5 godziny
– uczestnicy dowiedzą się na czym polega brydż sportowy i dlaczego to nie tylko gra w karty,
-przedstawimy możliwe benefity, do których należą ministerialne stypendia, punkty do liceum, udział w mistrzostwach Polski lub Europy lub świata w kategoriach U12 lub U15,
– opowiemy o osobach mogących służyć za wzór połączenia nauki i sportu,
– pokażemy jak przebiega gra w brydża, a nawet zagramy w jego uproszczoną odmianę!

ZAPISY

Proszę o rezerwację miejsca:

Poziom zajęć:

3. Oferta zajęć
Zapraszamy na zajęcia dedykowane młodzieży w wieku 9-14 lat, znającej podstawy lub chcącej nauczyć się grać.

Terminy zajęć
– środy  w godzinach 18:30-20:00, ul. Polna 5
– środy w godzinach 19:00-20:30, on-line
– czwartki w godzinach 18:30-20:00, ul. Polna 5
Cennik: 1 miesiąc zajęć 225 zł, 2 miesiące zajęć 412,5 zł, 3 miesiące zajęć 562,5 zł

4. Grupa wyczynowa
Zawodnicy, którzy chcą zdobyć swoje pierwsze tytuły lub mają pierwsze osiągnięcia, ale marzą o grze w kadrze Polski oferujemy szersze szkolenie i możliwość gry w lidze brydżowej pod nadzorem zawodowych brydżystów.
Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz do Jakuba Wojcieszka na adres email: jakub@wawabrydz.pl, a wspólnie ustalicie cel i jak go zrealizować.

 

Jeśli masz pytania o to, jak wyglądają zajęcia to zapraszamy na lekcję próbną lub napisz do nas, a chętnie opowiemy lub zorganizujemy spotkanie i prezentację online!
Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza powyżej.

W brydża grają wszyscy – zarówno dzieci jak i dorośli! To także doskonała szansa na integrację międzypokoleniową.
Jeśli interesujesz się ofertą dla osób dorosłych – zapraszamy tutaj.

„Nauka brydża tylko z WawaBrydż!”