Zaparszamy na wyjazd brydżowy do Spały – 19-22 września 2024 – zapisz się już dzisiaj!

Noclegi zapewniamy w czterogwiazdkowym hotelu Mościcki, do którego droga z Warszawy zajmie 1 godzinę 20 minut.
Spała to miejscowość wypoczynkowa, w której jest wiele miejsc związanych z naturą oraz historią Polski, które będą idealnym uzupełnieniem dla naszego wyjazdu brydżowego!
Podczas wyjazdu będzie można zagrać w wielu turniejach na 3 poziomach zaawansowania (sektory o różnym tempie gry) oraz wziąć udział w 5 wykładach (harmonogram).
Kolejny wyjazd: 8-11 listopada – Mikorzyn (rezerwacja tutaj)
Relacje z naszych wyjazdów znajdziesz tutaj: Mikorzyn (11/2023), Suchedniów (09/2023),Rąbień (03/2023), Licheń (09/2022).

 

Nasze wyjazdy to wydarzenia towarzyskie, z którego każdy wraca z miłymi wspomnieniami oraz nowymi więziami przyjaźni. Natomiast poza aspektem towarzyskim zależy nam by każdy z uczestników również otrzymał oczekiwaną przez siebie dawkę brydża.
Biorąc pod uwagę różny poziom brydżowego wtajemniczenia w naszej ofercie proponujemy kilka wariantów, tak aby każdy wyniósł dla siebie jak najwięcej:
Grupa Zielona – do 1 roku doświadczenia, wolniejsze tempo gry, możliwość korzystania ze ściąg systemowych, wykłady z tematyki podstawowej wiedzy ogólnobrydżowej,

Grupa Czerwona – powyżej 1 roku doświadczenia, standardowe tempo gry, wykłady z tematyki wymagającej znajomość podstawowej wiedzy oraz większego doświadczenia,

Grupa Granatowa (turniejowa) – weekendowa sesja szkoleniowa, dedykowana brydżystom, którzy posiadają doświadczenie z gry w turniejach, korzystają z systemu zawierającego ogólnie stosowane konwencje brydżowe, tempo gry zgodne z przepisami tj. 7,5 minuty na rozdanie. Możliwość dołączenia po konsultacji z Igorem lub Łukaszem.
W ramach szkolenia odbędą się (harmonogram):
– sparingi w formie małego turnieju tj. 4-6 rozdań na rundę wraz z omówieniem po zakończeniu,
– warsztaty na ułożonych rozdaniach z motywami obronno- rozgrywkowymi przygotowanych pod tematykę wykładów, aby przetrenować omówione konwencje,
– wykłady podczas, których omawiane będą zagadnienia pod daną sesję szkoleniową – najbliższy to Podwójny Magister i inne forsingi z pozycji odpowiadającego.

Wykłady o brydżowej tematyce prowadził będzie Łukasz Witkowski, który na pewno zaangażuje publiczność prezentując ciekawe brydżowe problemy w niecodzienny sposób. Przewidujemy równoległe wykłady na różnych poziomach zaawansowania, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Jest też możliwość, aby podczas wyjazdu poznać zasady gry w brydża od podstaw, a kurs ten poprowadzi Igor Łosiewicz – pod jego okiem jest to możliwe nawet w 1 weekend!

Co wyróżnia wyjazdy z WawaBrydż?

  • gwarancja gry – nawet jeśli przyjedziesz bez partnera na wyjazd to gwarantujemy, że znajdziemy osobę o zbliżonych umiejętnościach lub będzie możliwość gry z instruktorem,
  • wiele turniejów podzielonych na sekcje w zależności od brydżowego doświadczenia, a co za tym idzie wiele pucharów do zdobycia,
  • możliwość nauki od podstaw, czyli osoby, które jeszcze nie grały w brydża też są mile widziane, chętnie nauczymy,
  • niecodzienne atrakcje – od brydżowych kalamburów po szalone turnieje (wymagające szybkiej adaptacji do zmienionych zasad) po imprezę taneczną,
  • wspaniała atmosfera między uczestnikami o różnym wieku, wspólnym celu, czyli cieszeniem się pięknem gry w brydża

ZAPISZ SIĘ NA WYJAZD JUŻ DZIŚ

Zamawiam ze sklepu WawaBrydż:

Nasz wyjazd rozpoczynamy turniejem w czwartek (19.09) o godz. 18.00! Możesz do nas dołączyć kiedy tylko chcesz. W cenie wliczone są nocleg, wszystkie posiłki (śniadanie, obiad i kolacja) oraz wszystkie atrakcje. Pokoje są jedno, dwu lub trzyosobowe/

W trakcie wyjazdu będzie możliwość nauki gry od podstaw oraz gry na 3 poziomach zaawansowania (licytujący naturalnie – do roku doświadczenia, zaawansowani oraz grupa turniejowa).

Uwaga: niższe ceny do 4.07 (czwartek)

Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już dziś poprzez formularz po prawej stronie. Następnie otrzymasz wstępną rezerwację i dane do przelewu i numer konta. Pierwszą wpłatę stanowi zadatek w wysokości ceny wyjazdu pomniejszonej o 800 zł.

Uwaga – dopiero wpłata zadatku stanowi potwierdzenie rejestracji!
W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe, noclegi wraz z posiłkami (śniadanie, obiad, kolacja).

Wyjazdy WawaBrydż cechuje najlepsza atmosfera!

W cenie wyjazdu są wszystkie atrakcje brydżowe wymienione w harmonogramie, noclegi wraz z posiłkami w Hotelu Mościcki, który położony jest w Spale. Wszelkie uwagi dotyczące wyjazdu i prośby dotyczące hotelowych usług lub pokoi proszę kierować bezpośrednio do nas telefonicznie lub mailowo (info@wawabrydz.pl). Zachęcamy też do zakupu odzieży WawaBrydż lub pamiątkowej talii kart (tutaj).

Relacje z naszych ostatnich wyjazdów znajdziesz tutaj: Mikorzyn (11/2023), Suchedniów (09/2023), Rąbień (03/2023)Mikorzyn (11/2022)Licheń (09/2022).

Mamy już daty i miejsca wszystkich naszych wyjazdów w 2024 roku – zobacz i zarezerwuj tutaj.
8-11 listopada – Mikorzyn, k. Konina, Hotel Wityng