WawaBrydż – aktualna oferta zajęć

lut 4, 2024

WawaBrydż to największa szkoła brydżowa w Warszawie, w której poza nauką gry w brydża na każdym poziomie zaawansowania poznasz wielu znajomych oraz znajdziesz odskocznie od codzienności. Nasze zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju na przygotowanych rozdaniach, dzięki których przećwiczysz omawianą teorię. Poza nauką nowych rzeczy np. konwencji licytacyjnych z nami poprawisz swoją brydżową technikę, dzięki motywom rozgrywkowym oraz obronnym przygotowywanym przez prowadzących zajęcia. Spotkania odbywają się na żywo przy ul. Polnej 5 oraz w formie on-line.
Zajęcia prowadzone są przez utytułowanych brydżystów na arenie krajowej i międzynarodowej posiadających licencje instruktorów brydża, a co najważniejsze pasje w tym co robią! (Poznaj nasz zespół tutaj).
Poznaj naszą ofertę spotkań poniżej, w której każdy znajdzie coś dla siebie:
.
Poniedziałek
18:30 – 21:00 Turniej on-line na platformie BBO wraz analizą rozdań dla wszystkich członków WawaBrydż

Wtorek
18:30 – 21:00 Grupa As Karo – grupa zaawansowana w formie online oraz na żywo. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem zaawansowanych konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Król Karo – grupa zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Dama Karo – grupa średnio-zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Środa
18:00 – 21:00 Grupa Turniejowa dedykowana osobom biorącym udział w turniejach lub planujących wkroczenie w świat brydżowej rywalizacji. Kursy prowadzone są cyklicznie (link)
18:30 – 21:00 Grupa Król Kier– grupa zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Walet Kier – grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 „Poznaj Zasady Gry” – nauka brydża od podstaw ul. Polna 5, Warszawa


Czwartek
18:30 – 21:00 Grupa As Pik – grupa zaawansowana w formie na żywo (ul. Polna 5). Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Król Pik– grupa zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Walet Pik – grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Sobota (wybrane dni)
10:00-14:00 – turnieje na żywo z serii WB CUP – szczegóły tutaj

Tematy wykładów będą zgodne z naszym kalendarzem.

Jeśli nie jesteś członkiem WawaBrydż, a chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach, napisz do nas na info@wawabrydz.pl lub zadzwoń do Igora na numer 693 264 277.

Z myślą o rozwoju młodzieży i wsparciu ich przyszłej kariery stworzyliśmy sekcję WawaBrydż Junior!
Już dziś możesz zapisać swoją pociechę na lekcję wprowadzającą WawaBrydż. Do udziału zachęcamy zarówno dorosłych jak i dzieci (preferowany wiek 9-14 lat)! Jest ona bezpłatna po uprzedniej rezerwacji miejsca tutaj.

Zapraszamy na Weekend z WawaBrydż w dniach 29 luty – 3 marca w Suchedniowie w ***hotelu! Zagwarantuj sobie miejsce oraz skorzystaj z niższych cen zapisując się już dzisiaj tutaj.

 

.
Pozdrawiamy,
Zespół WawaBrydż