WawaBrydż – aktualna oferta zajęć

maj 4, 2022

WawaBrydż to największa szkoła brydżowa w Warszawie, w której poza nauką gry w brydża na każdym poziomie zaawansowania poznasz wielu znajomych oraz znajdziesz odskocznie od codzienności. Nasze zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju na przygotowanych rozdaniach, dzięki których przećwiczysz omawianą teorię. Poza nauką nowych rzeczy np. konwencji licytacyjnych z nami poprawisz swoją brydżową technikę, dzięki motywom rozgrywkowym oraz obronnym przygotowywanym przez prowadzących zajęcia. Spotkania odbywają się na żywo przy ul. Polnej 5 oraz w formie on-line.
Zajęcia prowadzone są przez utytułowanych brydżystów na arenie krajowej i międzynarodowej posiadających licencje instruktorów brydża, a co najważniejsze pasje w tym co robią! (Poznaj nasz zespół tutaj).
Poznaj naszą ofertę spotkań poniżej, w której każdy znajdzie coś dla siebie:
.
Poniedziałek
18:30 – 21:00 Turniej on-line na platformie BBO wraz analizą rozdań dla wszystkich członków WawaBrydż

Wtorek
18:30 – 21:00 Grupa As Karo – grupa zaawansowana w formie online. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem zaawansowanych konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Król Karo – grupa średnio-zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Dama Karo – grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.18:30 – 21:00 Kurs „Poznaj Zasady Gry” – nauka brydża od podstaw (link)

Środa
18:00 – 21:00 Grupa Turniejowa dedykowana osobom biorącym udział w turniejach lub planujących wkroczenie w świat brydżowej rywalizacji. Kursy prowadzone są cyklicznie (link)
18:30 – 21:00 Grupa Dama Kier– grupa średnio-zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Walet Kier– grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Czwartek
18:30 – 21:00 Grupa As Pik – grupa zaawansowana w formie na żywo (ul. Polna 5). Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Walet Pik– grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Tematy wykładów będą zgodne z naszym kalendarzem.

Jeśli nie jesteś członkiem WawaBrydż, a chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach, napisz do nas na info@wawabrydz.pl lub zadzwoń do Igora na numer 693 264 277.

Z myślą o rozwoju młodzieży i wsparciu ich przyszłej kariery stworzyliśmy sekcję WawaBrydż Junior!
Już dziś możesz zapisać swoją pociechę na lekcję wprowadzającą WawaBrydż. Do udziału zachęcamy zarówno dorosłych jak i dzieci (preferowany wiek 9-14 lat)! Jest ona bezpłatna po uprzedniej rezerwacji miejsca tutaj.

Zapraszamy na Weekend z WawaBrydż w dniach 16-19 marca w Rąbieniu w ***hotelu! Zagwarantuj sobie miejsce oraz skorzystaj z niższych cen zapisując się już dzisiaj tutaj.

 

.
Pozdrawiamy,
Zespół WawaBrydż