WawaBrydż – aktualna oferta zajęć

lut 4, 2024

WawaBrydż to największa szkoła brydżowa w Warszawie, w której poza nauką gry w brydża na każdym poziomie zaawansowania poznasz wielu znajomych oraz znajdziesz odskocznie od codzienności. Nasze zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju na przygotowanych rozdaniach, dzięki których przećwiczysz omawianą teorię. Poza nauką nowych rzeczy np. konwencji licytacyjnych z nami poprawisz swoją brydżową technikę, dzięki motywom rozgrywkowym oraz obronnym przygotowywanym przez prowadzących zajęcia. Spotkania odbywają się na żywo przy ul. Polnej 5 oraz w formie on-line.
Zajęcia prowadzone są przez utytułowanych brydżystów na arenie krajowej i międzynarodowej posiadających licencje instruktorów brydża, a co najważniejsze pasje w tym co robią! (Poznaj nasz zespół tutaj).
Poznaj naszą ofertę spotkań poniżej, w której każdy znajdzie coś dla siebie:
.
Poniedziałek
18:30 – 21:00 Turniej on-line na platformie BBO wraz analizą rozdań dla wszystkich członków WawaBrydż

Wtorek
18:30 – 21:00 Grupa As Karo – grupa zaawansowana w formie online oraz na żywo. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem zaawansowanych konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Król Karo – grupa zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Dama Karo – grupa średnio-zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Środa
18:00 – 21:00 Grupa Turniejowa dedykowana osobom biorącym udział w turniejach lub planujących wkroczenie w świat brydżowej rywalizacji. Kursy prowadzone są cyklicznie (link)
18:30 – 21:00 Grupa As Kier– grupa zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Dama Kier – grupa średnio-zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Walet Kier (ul. Okopowa 55)– grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.18:30 – 20:00 WawaBrydż Junior – zajęcia dla dzieci


Czwartek
18:30 – 21:00 Grupa Król Pik– grupa zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Dama Pik– grupa średnio-zaawansowana dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Grupa Walet Pik – grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Sobota (wybrane dni)
10:00-14:00 – turnieje na żywo z serii WB CUP – szczegóły tutaj

 

Tematy wykładów będą zgodne z naszym kalendarzem.

Jeśli nie jesteś członkiem WawaBrydż, a chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach, napisz do nas na info@wawabrydz.pl lub zadzwoń do Igora na numer 693 264 277.

Z myślą o rozwoju młodzieży i wsparciu ich przyszłej kariery stworzyliśmy sekcję WawaBrydż Junior!
Już dziś możesz zapisać swoją pociechę na lekcję wprowadzającą WawaBrydż. Do udziału zachęcamy zarówno dorosłych jak i dzieci (preferowany wiek 9-14 lat)! Jest ona bezpłatna po uprzedniej rezerwacji miejsca tutaj.

Zapraszamy na Weekend z WawaBrydż w dniach 19 – 22 września w Spale! Zagwarantuj sobie miejsce oraz skorzystaj z niższych cen zapisując się już dzisiaj tutaj.

 

Zajęcia brydżowe w WawaBrydż

Formuła zajęć
Zajęcia składają się z części teoretycznej (wykład) oraz części praktycznej. Wszystkie zajęcia prowadzone są przed doświadczonych brydżystów z sukcesami na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Podczas zajęć w każdej chwili można skorzystać z pomocy, rady instruktora.

Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w Warszawie oraz w formule online.

Założenie zajęć
Aktywne spędzanie czasu dla osób dorosłych, chcących nauczyć się grać w brydża oraz rozwinąć swoje umiejętności w miłej i przyjacielskiej atmosferze, która panuje w społeczności WawaBrydż.
Nasze zajęcia pozwalają oderwać się od dnia codziennego i zrobić coś dla siebie.
Z góry ostrzegamy, że brydż z nami wciąga.

Grupy
Zajęcia prowadzimy w kilkunastu grupach na różnych poziomach zaawansowania:

Kurs Poznaj Zasady Gry – nauka od podstaw,
Walety, Damy, Króle, Asy – poziomy od poczatkującego do zaawansowanego,
Grup Turniejowa – z doświadczeniem turniejowym lub chcących się do nich przygotować (info tu)

Program nauczania
Autorski program nauczania oparty o nasze doświadczenie dydaktyczne oraz zawodnicze.
Spotkania odbywają się wg zaplanowanego toku, dzięki czemu zdobywana wiedza jest uporządkowana i kompletna. Przygotowaliśmy wykłady w przystępnej formie wraz z przykładami na wszystkie niezbędne zagadnienia brydżowe.

Dodatkowe aktywności dla uczestników zajęć
Poniedziałkowe turnieje online na platformie Bridge Base Online
Sobotnie Turnieje w ramach WawaBrydż CUP

Dołącz do nas!
Zapraszamy do próbnego, bezpłatnego udziału, aby samemu się przekonać czy warto – szczegóły tutaj.