Grupa Turniejowa – Podniesienie skuteczności – sierpień

maj 13, 2021

Otwieramy zapisy na wakacyjny cykl Grupy Turniejowej Podniesienie brydżowej skuteczności, który rozpoczniemy 30 czerwca, a potem będziemy kontynuować w kolejne środy aż do końca sierpnia.
Cykl będzie prowadzony w formie Warsztatów i analizy gry, których celem będzie poprawienie skuteczności gry w brydża. Skupimy się na brydżowej technice w zakresie rozgrywki i obrony, natomiast nie zabraknie rozdań z wykorzystaniem poznanych podczas poprzednich cyklów konwencji brydżowych. Pokażemy jak grać, żeby wygrać z perspektywy doświadczenia zdobytego w rozgrywkach krajowych i międzynarodowych. Prowadzący podczas turnieju będą obserwować grę uczestników, tak aby podczas analizy rozdań wskazać najczęściej popełniane błędy, doradzić jak ich unikać.

Zajęcia odbywają się w sierpniowe środy o godz. 18.00online
Cykl Podniesienie brydżowej skuteczności składać będzie się z 9 zajęć (co środę w okresie wakacyjnym 30.06-25.08)
Każde zajęcia będą składały się z dwóch części
praktycznej  (ok. 2.15h, 9 minut na rozdanie – w formule 5 rund po 3 rozdania) 
analizy rozegranych rozdaniach pod kątem brydżowej techniki oraz skutecznej licytacji z perspektywy gry turniejowej (ok. 45 min wykład)

Zsumowanie wyników z turniejów pozwoli na policzenie Punktacji Długofalowej!
Zajęcia będą prowadzone przez Łukasza Witkowskiego oraz ekspertów z doświadczeniem gry w brydżowej ekstraklasie.

Pierwsze zajęcia: 30 czerwca (środa) 2021r.  o godz. 18.00, potem w kolejne środy
ONLINE (turniej par na rozdaniach przygotowanych oraz losowych, a następnie analiza rozdań w formie wideokonferencji )
NA ŻYWO
ul. Polna 5, Warszawa (jw., wyniki łączne razem z uczestnikami online) *zajęcia odbędą się przy co najmniej 8 osobach chętnych, zgodnie z wytycznymi GIS
Cena: 585 zł (9 spotkań)
, ale sprawdź też pakiety na mniejszą liczbę zajęć poniżej!
Możliwa zniżka: na drugi dzień zajęć w WawaBrydż w danym miesiącu. Jeśli środa to Twój drugi dzień na brydżowe zajęcia to cena za 9 zajęć wynosi 450 zł. Sprawdź pełną ofertę poniżej:

Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza

Zajęcia „Grupy Turniejowej” przeznaczone są dla brydżystów z doświadczeniem gry w turniejach chcących poprawić skuteczność swojej gry. Jeśli grywasz regularnie w brydża sportowego i chcesz podnieść poziom swoich umiejętności to Grupa Turniejowa jest właśnie dla Ciebie.

W WawaBrydż odbywają się także cotygodniowe zajęcia w grupach na różnych poziomach zaawansowania. Napisz do nas jeśli chcesz dołączyć!