Grupa Turniejowa – śladami Bermuda Bowl od 6.12

lis 25, 2023

Czy dużo dzieli Cię od tego, jak grają mistrzowie?

Można się tego przekonać na najbliższym cyklu:) Planujemy rozegrać te same rozdania co podczas różnych edycji drużynowych mistrzostw świata, czyli tzw. pucharu Bermuda Bowl, który na zdjęciu ściska jeden z jego zdobywcow, Bartosz Chmurski. Będziemy analizować jak grali reprezentanci Polski, sprawdzimy czy zdarzyły się im błędy, a może dojdziemy do wniosku, że były to nieszczęśliwe zagrania?
Skoncentrujemy się na licytacji meczowej, przyjrzymy rozgrywce i obronie jak mogła przebiegać. Warsztaty będą miały wymiar bardziej praktyczny niż wcześniej – omówimy zagadnienia z różnych obszarów – takie jakie przyszły w wybranych rozdaniach – na pewno wykorzystywanie koloru przeciwnika, obronę po multi i pasy forsujące, a pozostały czas wykładu przeznaczymy na analizę właściwego przebiegu rozdań mistrzów (no, nie wszyscy mistrzami zostali..) vs. tego co wydarzy się w naszych turniejach!

Zachęcamy do zapisów na kolejny cykl Grupy Turniejowej, który rozpoczniemy 6 grudnia (środa) o godz. 18.00 – zarówno online jak i na żywo* (!)
Przyjrzymy jak gra się na największych brydżowych turniejach i jakie konwencje stosują najlepsze pary – zagramy tymi samymi kartami, więc porównamy się do nich w rozgrywce i na wiście!
Zajęcia odbędą się w dniach: 6, 13, 20, 27 grudnia oraz 3 i 10 stycznia.

Każde zajęcia będą składały się z dwóch części
teoretycznej (ok. 45 min wykład) w formie multimedialnej prezentacji, uczestnicy otrzymują omawiane materiały teoretyczne wraz z przykładami 
praktycznej (ok. 2.15h – turniej na przygotowanych tematycznie rozdaniach, ok. 12) – po rozegraniu udostępniamy analizę wszystkich rozdań z rozkładami. 
Zsumowanie wyników z turniejów pozwoli na policzenie Punktacji Długofalowej!
Zajęcia będą prowadzone przez Łukasza Witkowskiego, Pawła Szymaszczyka oraz ekspertów z doświadczeniem gry w ekstraklasie!

Pierwsze zajęcia: 6 grudnia (środa) 2023r.  o godz. 18.00, potem w kolejne środy
ONLINE (wykład: videokonferencja + turniej par na rozdaniach przygotowanych pod temat zajęć)
NA ŻYWO
ul. Polna 5, Warszawa (jw., wyniki łączne razem z uczestnikami online) *zajęcia odbędą się przy co najmniej 8 osobach chętnych, zgodnie z aktualnymi wytycznymi GIS
Cena:   450 zł (6 spotkań)
, 400 zł (5 spotkań), pojedyncze zajęcia kosztują 100 zł.
Zniżki:
#na kolejny cykl Grupy Turniejowej (6 zajęć, 17.01 – 21.02) poświęconej wistowaniu – przy zapisie na oba cykle (12 zajęć) cena wynosi 800 zł (zamiast 900 zł).
#na drugi dzień zajęć w WawaBrydż w danym miesiącu. Jeśli środa to Twój drugi dzień na brydżowe zajęcia to cena za 6 zajęć wynosi 350 zł
#na dwa cykle i drugi dzień: przy zakupie karnetu na 3 miesiące zajęć w wybranej grupie oraz zapisie na oba cykle, cena za 12 zajęć Grupy Turniejowej wynosi 650 zł
Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza

Zajęcia „Grupy Turniejowej” przeznaczone są dla brydżystów z doświadczeniem gry w turniejach.
Nawet jeśli znasz omawianą konwencję lub technikę (mile widziane) to pokażemy, że ma jeszcze drugie dno i niejednego MAXa da się z niej wycisnąć! 🙂
Jeśli grywasz regularnie w brydża sportowego i chcesz podnieść poziom swoich umiejętności to Grupa Turniejowa jest właśnie dla Ciebie.

W WawaBrydż odbywają się także cotygodniowe zajęcia w grupach na różnych poziomach zaawansowania. Napisz do nas jeśli chcesz dołączyć!