Grupa Turniejowa – Warsztaty wistowe

sie 27, 2023

Wistuj razem z partnerem i popraw warsztat wistowy podczas najbliższego kursu Grupy Turniejowej

Tematem przewodnim będzie wistowanie. Cykl rozpoczniemy od analizy licytacji przeciwników, na podstawie której często możemy wyciągnąć właściwe wnioski i przełożyć je na wybór karty wistu. Przeanalizujemy też współpracę wistujących, czyliy kart zagrywane w środkowej fazie rozdania i interpretację sygnałów, zastanowimy się jak naprowadzić partnera na dobry trop rozumowania, a z kolei jak nie zdradzić naszej karty przed rozgrywającym.

Zachęcamy do zapisów na kolejny cykl Grupy Turniejowej, który rozpoczniemy 6 września, a potem będziemy kontynuować w kolejne środy.
Start 6 września o godz. 18.00 – zarówno online jak i na żywo

Cykl Warsztaty wistowe składać będzie się z 6 zajęć, każdy z nich stanowi odrębne zagadnienie. Będziemy kolejno omawiać tematy:
1. Wnioski z licytacji a pierwszy wist (06.09)
2. Sygnalizacja (13.09)
3. Dokładanie właściwej karty (20.09)
Czyli zasady drugiej i trzeciej ręki oraz wyjątki
4. Karta zdradzona (27.09)
Jak uniemożliwić grę w „widne karty” rozgrywającemu?
5. Komunikacja obrońców(4.10)
6. Teoria w praktyce – problemy wistowe  (11.10)
Podsumowanie cyklu i rozwiązywanie problemów z poznanych zagadnień

Każde zajęcia będą składały się z dwóch części
teoretycznej (ok. 45 min wykład) w formie multimedialnej prezentacji, uczestnicy otrzymują omawiane materiały teoretyczne wraz z przykładami 
praktycznej (ok. 2.15h – turniej na przygotowanych tematycznie rozdaniach, ok. 12) – po rozegraniu udostępniamy analizę wszystkich rozdań z rozkładami. 
Zsumowanie wyników z turniejów pozwoli na policzenie Punktacji Długofalowej!
Zajęcia będą prowadzone przez Łukasza Witkowskiego, Pawła Szymaszczyka, Kacpra Kopkę oraz ekspertów z doświadczeniem gry w ekstraklasie!

Pierwsze zajęcia: 6 września (środa) 2023 r.  o godz. 18.00, potem w kolejne środy
ONLINE (wykład: videokonferencja + turniej par na rozdaniach przygotowanych pod temat zajęć)
NA ŻYWO
ul. Polna 5, Warszawa (jw., wyniki łączne razem z uczestnikami online) 
Cena:   450 zł (6 spotkań)
, 400 zł (5 spotkań), pojedyncze zajęcia kosztują 100 zł.
Zniżki:
#na kolejny cykl Grupy Turniejowej dot. rozgrywki (6 zajęć, 18.10 – 29.11) – przy zapisie na oba cykle (12 zajęć) cena wynosi 800 zł (zamiast 900 zł).
#na drugi dzień zajęć w WawaBrydż w danym miesiącu. Jeśli środa to Twój drugi dzień na brydżowe zajęcia to cena za 6 zajęć wynosi 350 zł
#na dwa cykle i drugi dzień: przy zakupie karnetu na 3 miesiące zajęć w wybranej grupie oraz zapisie na oba cykle, cena za 12 zajęć Grupy Turniejowej wynosi 650 zł

Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza

Zajęcia „Grupy Turniejowej” przeznaczone są dla brydżystów z doświadczeniem gry w turniejach.
Nawet jeśli znasz omawianą konwencję lub technikę (mile widziane) to pokażemy, że ma jeszcze drugie dno i niejednego MAXa da się z niej wycisnąć! 🙂
Jeśli grywasz regularnie w brydża sportowego i chcesz podnieść poziom swoich umiejętności to Grupa Turniejowa jest właśnie dla Ciebie.

W WawaBrydż odbywają się także cotygodniowe zajęcia w grupach na różnych poziomach zaawansowania. Napisz do nas jeśli chcesz dołączyć!