Skontaktuj się z nami:

693 264 277

info@wawabrydz.pl

Grupa Turniejowa na żywo – Licytacja szlemowa od 2.09

sie 16, 2020

Kolejny kurs Grupy Turniejowej już we wrześniu! Tematem przewodnim będzie Licytacja szlemowa. Start już 2 września o godz. 18.00 – zarówno online jak i na żywo!
Jeśli grywasz regularnie w brydża sportowego i chcesz podnieść poziom swoich umiejętności to Grupa Turniejowa jest właśnie dla Ciebie. Cykl to 5 spotkań poświęconych jednemu zagadnieniu, aby zgłębić jego tajniki. Tym razem będzie to licytacja szlemowa – omówimy jak wejść na 6 lub 7 piętro podejmując po drodze świadome decyzje, które sprawią, że nawet najdłuższa licytacja Cię nie zmęczy, bo wszystko stanie się jasne! Pokażemy też konwencje, które pozwolą uniknąć niepotrzebnego wchodzenia na zbyt wysoki poziom licytacji, czyli jak oceniać kartę przez pryzmat aspiracji szlemikowych. 

W czwartym cyklu poświęconym Licytacji szlemowej będziemy kolejno omawiać zagadnienia:
1. Przekazanie informacji o aspiracjach szlemikowych – 2.09
Szlemikowe uzgodnienie koloru w licytacji jednostronnej i po interwencji przeciwnika
2. Konwencje licytacji szlemowej – 9.09
Jak dowiedzieć się o krótkości lub odróżnić Cue-bidy? Pytania Blackwooda, Blackwood Wyłączeniowy, możliwe zastosowania odzywki 5BA
3. Ocena karty po informacji o krótkości – 16.09
Czy zawsze należy przystąpić do wymiany Cue-Bidów po Splinterze? Wskazanie renonsu
4. Licytacja silnych rąk po otwarciu 1 trefl – 23.09
Sposoby na licytację silnych dwukolorówek, kiedy dawać odwrotkę, ekonomiczna licytacja silnych rąk
5. Inwity wielkoszlemowe – 30.09
Jak dowiedzieć się o zatrzymaniu 3-klasy gdy tylko tego brakuje do 13 lew? Kiedy i jak inwitować wielkiego szlema?

Każde zajęcia będą składały się z części teoretycznej (ok. 45 min wykład) oraz praktycznej (2.15h – mini turniej na przygotowanych rozdaniach, ok. 14 rozdań). Zsumowanie wyników z turniejów pozwoli na policzenie Punktacji Długofalowej! Zajęcia będą prowadzone przez Łukasza Witkowskiego oraz ekspertów z doświadczeniem gry w brydżowej ekstraklasie.

Pierwsze zajęcia: 2 września (środa) o godz. 18.00
ONLINE (z wykorzystaniem Videokonferencji podczas wykładu oraz turnieju par na rozdaniach przygotowanych pod temat zajęć
Cena:
320 zł (5 spotkań), pojedyncze zajęcia kosztują 90 zł.
Zniżki: jeśli posiadasz karnet na zajęcia WawaBrydż we wrześniu i środa to Twój drugi dzień na brydżowe zajęcia to przewidzieliśmy zniżkę -25%! (Cena 240 za 5 zajęć)
Zgłoszenia: info@wawabrydz.pl lub za pomocą formularza
Liczba miejsc ograniczona, nie czekaj z zapisem 🙂

Zajęcia „Grupy Turniejowej” przeznaczone są dla brydżystów z doświadczeniem gry w turniejach.
Nawet jeśli znasz omawianą konwencję (mile widziane) to pokażemy, że ma jeszcze drugie dno i niejednego MAXa da się z niej wycisnąć! 🙂

W WawaBrydż odbywają się także cotygodniowe zajęcia w grupach na różnych poziomach zaawansowania, która obecnie prowadzimy ONLINE, więcej informacji tutaj.