Puchar Lata WawaBrydż – podsumowanie

wrz 3, 2021

W ostatnie dni wakacji zostały rozegrane podsumowujące turnieje w ramach brydżowego Pucharu Lata WawaBrydż. Mimo, że pogoda w trakcie wakacji dopisywała to uczestnicy czuli głód gry i chętnie brali udział w turniejach walcząc zacięcie o dobry wynik i cenne punkty turniejowe. Część rozdań była przygotowana pod temat, aby można było w praktyce sprawdzić poznane nowe konwencje brydżowe. Natomiast nie zabrakło pułapek oraz zagwozdek w rozdaniach, z którymi każdy się musiał zmierzyć. Często poza ściągnięciem atutów i wykonaniem impasu trzeba było odnaleźć drugie dno w rozdaniu 🙂
W nowym sezonie brydżowym w WawaBrydż, również nie zabraknie ciekawych rozdań, które przygotowujemy z wielką przyjemnością 🙂 ale największą satysfakcję dają Wasze sukcesy oraz prawidłowe rozwiązania przygotowanych przez instruktorów problemów.
Poniżej przedstawiamy liderów w poszczególnych grupach:
Grupa As Karo:
1. Justyna (Justjot) 694 pkt
2. Magda (smolinek) 667 pkt
3. Tomek Ka (Tomeek) 482 pkt
.
Grupa Król Karo:
1. Renata (pixela) i Piotr Sz (shymek) 419pkt
3. Marek (zuzel) 382 pkt
.
Grupa As Pik:
1. Agnieszka R (Agaryb) 305 pkt
2. Monika (Nika_M_) 283 pkt
3. Hubert (rybienko) 273 pkt
.
Grupa Król Pik:
1. Izabella (Ysabell_a) 382 pkt
2. Renata (renataci) 376 pkt
3. Ewa K (ewa53) 319 pkt

 

Podczas wyróżniania zwycięzców, warto wspomnieć wspomnieć o wakacyjnym cyklu Grupy Turniejowej Podnieść skuteczność, w którym na podium uplasowali się:
Grupa Turniejowa:
1. Michał Sz i Wojtek 138 pkt
3. Ewa 128 pkt


Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Życzymy powodzenia w Pucharze Zimy, który rozpoczęliśmy 1 września. Zajęcia w formie on-line pozostają w naszej ofercie, natomiast po przerwie powróciliśmy równolegle do zajęć na żywo we wszystkich grupach!