Wakacyjne warsztaty brydżowe dla dzieci i młodzieży

lip 4, 2023

W okresie wakacji zapraszamy na warsztaty brydżowe dla dzieci i młodzieży, które będą odbywały się na dwóch poziomach: nauka od podstaw oraz zajęcia dla znających zasady. Poniżej znajduje się harmonogram:

Uwaga: Ostatni dzień warsztatów: 10:00-14:00 i 16:00-20:00 (turniej).
*poszczególne zajęcia odbędą się przy co najmniej 8 uczestnikach

O warsztatach

Wakacyjne warsztaty brydżowe z zespołem WawaBrydż to doskonały pomysł dla osób, które pragną spędzić czas na rozwiązywaniu zagadek logicznych, zaś brydż jest do tego jednym z najlepszych narzędzi. Znajomości zawarte podczas wspólnego dzielenia pasji trwają latami, a zespół naszych wykładowców jest doskonałym tego przykładem. Aby mieć pewność, że każdy dzień zajęć rozwinie u naszych uczestników nowe umiejętności, przygotowaliśmy wyjątkowo ciekawe rozdania wraz z profesjonalną analizą. Zwieńczeniem każdego tygodnia warsztatów będzie specjalny turniej brydżowy!

Dlaczego brydż?
Brydż uczy strategii, decyzyjności, asertywności, pewności siebie, odporności na stres, współpracy w grupie, poprawia pamięć i koncentrację. Jest to również dyscyplina sportowa, w której można sięgnąć po tytuły mistrzowskie. A od kogo się uczyć, jak nie od mistrzów świata, którzy zdobyli tytuły Mistrzów Polski w kolejnych kategoriach wiekowych, a wraz z reprezentacją kraju juniorów zwiedzili cały świat przywożąc między innymi mistrzostwo świata. (poznaj zespół WawaBrydż)
Brydż ma również wiele korzyści długoterminowych takich jak możliwość zdobycia dodatkowych punktów do liceum oraz stypendiów sportowych. Warto też wziąć pod uwagę, że brydż łączy hobby z biznesem, a dołączenie do tego hermetycznego środowiska ułatwia start w pracy zawodowej.

Lokalizacja: ul. Polna 5 (LO Czackiego), Warszawa

Cennik:

 Zgłoszenia: jakub@wawabrydz.pl lub tutaj za pomocą formularza

Do zobaczenia!