WawaBrydż – aktualna oferta zajęć

paź 28, 2021

WawaBrydż to największa szkoła brydżowa w Warszawie, w której poza nauką gry w brydża na każdym poziomie zaawansowania poznasz wielu znajomych oraz znajdziesz odskocznie od codzienności. Nasze zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju na przygotowanych rozdaniach, dzięki których przećwiczysz omawianą teorię. Poza nauką nowych rzeczy np. konwencji licytacyjnych z nami poprawisz swoją brydżową technikę, dzięki motywom rozgrywkowym oraz obronnym przygotowywanym przez prowadzących zajęcia. Spotkania odbywają się na żywo oraz w formie on-line.
Zajęcia prowadzone są przez utytułowanych brydżystów na arenie krajowej i międzynarodowej posiadających licencje instruktorów brydża, a co najważniejsze pasje w tym co robią! (Poznaj nasz zespół tutaj).
Poznaj naszą ofertę spotkań poniżej, w której każdy znajdzie coś dla siebie:
.
Poniedziałek
18:30 – 21:00 Turniej on-line na platformie BBO wraz analizą rozdań dla wszystkich członków WawaBrydż

Wtorek
18:30 – 21:00 Grupa As Karo – grupa zaawansowana w dwóch formach do wyboru na żywo (ul. Polna 5) lub online. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem zaawansowanych konwencji licytacyjnych.
18:30 – 21:00 Grupa Król Karo – grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.
18:30 – 21:00 Kurs brydża od podstaw „Poznaj zasady gry” – który rozpoczynamy 16 listopada przeznaczony jest dla osób dorosłych niegrających nigdy lub bardzo dawno temu w brydża towarzyskiego. Szczegóły tutaj.

Środa
18:00 – 21:00 Grupa Turniejowa dedykowana osobom biorącym udział w turniejach lub planujących wkroczenie w świat brydżowej rywalizacji. Kursy prowadzone są cyklicznie, a kolejny poświęcony będzie licytacji tj. forsingowi w licytacji jednostronnej i dwustronnej. Szczegóły tutaj.
18:30 – 21:00 Grupa Król Kier – grupa początkująca dedykowana osobom, które znają zasady gry w brydża i chcą poznać tajniki gry tj. nowe konwencje licytacyjne, manewry obronne oraz rozgrywkowe, aby czerpać większą satysfakcję z gry.

Czwartek
18:30 – 21:00 Grupa As Pik – grupa zaawansowana w formie na żywo (ul. Polna 5). Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z rozwijaniem konwencji licytacyjnych.

18:30 – 21:00 Grupa Król Pik – grupa średnio-zaawansowana w dwóch formach do wyboru na żywo (ul. Polna 5) lub online. Zajęcia składają się z wykładu oraz turnieju, a tematyka dotyczy rozgrywki, obrony oraz strategii licytacji wraz z wprowadzeniem nowych konwencji w oparciu o system licytacyjny Wspólny Język.

.Tematy wykładów będą zgodne z naszym kalendarzem.
Jeśli nie jesteś członkiem WawaBrydż, a chcesz wziąć udział w naszych wydarzeniach, napisz do nas na info@wawabrydz.pl lub zadzwoń do Igora na numer 693 264 277.
Zachęcamy również do udziału w naszym wyjeździe brydżowym, który odbędzie się w Mikorzynie w dniach 11-14 listopada. Szczegóły tutaj.
.
.
Pozdrawiamy,
Zespół WawaBrydż