Panattoni sponsorem głównym WawaBrydż

kwi 1, 2023

Nasza działalność wchodzi na kolejny etap!

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, został Sponsorem Głównym WawaBrydż!

Panattoni Europe
jest największym deweloperem nieruchomości przemysłowych w Polsce i Europie.Jest to partner nie tylko dla szkoły brydżowej, ale także dla szerokiej gamy inwestorów, od globalnych instytucjonalnych funduszy emerytalnych i towarzystw ubezpieczeniowych, spółek giełdowych, zarządców inwestycyjnych i multi-managerów po firmy rodzinne, kapitał private equity, firmy nieruchomościowe, czy dużych inwestorów prywatnych. Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziesz tutaj Strategiczne partnerstwo Panattoni pozwoli nam na zintensyfikowanie i poszerzenie działalności mającej na celu popularyzację gry w brydża.
Jednym z obszarów współpracy WawaBrydż z Panattoni, jest stworzenie drużyny Panattoni WawaBrydż, która będzie rywalizować o najwyższe miejsce w lidze brydżowej oraz wspierać w rozwoju zawodników reprezentacji Polski juniorów.Kapitanem drużyny został Kacper Kopka, instruktor WawaBrydż, który ma na koncie tytuł mistrza świata i Europy do lat 15. i 20. oraz sukcesy w kategorii open (mistrz Polski)!
Kacper Kopka rozpoczął karierę brydżową w wieku 9 lat!

  • Po 2 latach treningów zdobył pierwszy tytuł Mistrza Polski, a w kolejnym roku w kategorii wiekowej do lat 15. wraz z reprezentacją Polski zdobył drużynowe mistrzostwo świata!
  • Sukcesy w brydżu młodzieżowym były trampoliną do kategorii open, w której Kacper także zdobył mistrzostwo Polski, wygrał kilka prestiżowych turniejów, reprezentował Polskę w USA.
  • Kariera sportowa nie przeszkodziła, a nawet pomogła w ukończeniu jednego z najlepszych liceów w Polsce, im. S. Staszica w Warszawie.
  • Obecnie Kacper jest studentem warszawskiego SGH i wykładowcą w szkole WawaBrydż.

Współpraca z Panattoni pozwoli nam na rozwój takich zawodników jak Kacper.

Sponsor wesprze nasze działania mające na celu popularyzację gry w brydża oraz rozwój wśród młodzieży.

 

W 2022 roku stworzyliśmy sekcję WawaBrydż Junior dedykowaną młodzieży i wsparciu ich przyszłej kariery. Prowadzimy zajęcia tak, aby zawodnicy mogli rywalizować w Mistrzostwach Polski Dzieci o zwycięstwo, a w przyszłości wygrywać na arenie międzynarodowej z reprezentacją Polski!

Naszym celem jest pokazanie jak można spędzać przyjemnie czas jednocześnie dbając o rozwój. W naszej ofercie znajdują się zajęcia dedykowane dzieciom i młodzieży. Organizujemy regularne zajęcia w grupach oraz lekcje otwarte wprowadzające w tajniki gry w brydża.

Jeśli Twoje dziecko dotychczas nie grało w brydża, możemy spotkać się na lekcję wprowadzającą! Skontaktuj się z nami, a szczegóły ustalimy indywidualnie. Zapraszamy do zapisywania swoich pociech na nasze zajęcia WawaBrydż Junior! Szczegóły i zapisy tutaj.

Jeśli wciąż nie masz pewności, czy brydż jest właściwym kierunkiem, zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami, które rozwieją Twoje wątpliwości! 🙂

1. Dlaczego warto zapisać dziecko na lekcje brydża? link
2. 5 powodów, dlaczego warto grać w brydża link
3. Gra w brydża a dodatkowe punkty do liceum – link 
4. Na czym polega gra w brydża link


Jesteśmy dumni ze współpracy z Panattoni i wierzymy, że współpraca będzie owocna i jeszcze więcej osób dołączy do grona polskich brydżystów 🙂

Dziękujemy!
WawaBrydż Team